Поиск

OY Sound System і WAHOMO представлять у Києві нові програми

24 червня о 20:00 в Арт-дворику на Іллінській 16, OY Sound System / Wahomo представлять свої нові програми у стилі Dub, electronic, psychodelic-ethno-prog.

Два проекти, створених відомими музикантами - OY Sound System і Wahomo,- предствлять свої нові програми в жанрі bass music, dub, electronic і psychodelic-ethno-prog.

Про проекти

OY Sound System - це нова музична ідея, яку реалізовують Marko Halanevych (відомий роботою в гурті dakhabrakha), саундпродюсер Тарас Галаневич (Galatar) та співачка Viktoria Rod'ko. Поєднуючи bass music, ethno, dub та інші стилі вони готові сказати своє слово в просторі нової української музики. На виступі представлять нові напрацювання, що увійдуть до першого альбому.

WAHOMO - psychodelic-ethno-prog-проект, створений музикантами гуртів Foton21, Owamo, Shanti People. Музиканти, що працють у різних колективах, об'єдналися, щоб на основі автентичних народних пісень закарбувати в звуці, як протягом сторіч "гомоніла Украіна", "the sound and the fury" її історії і особливо "sturm und drang" останніх років.

Подія на фб https://www.facebook.com/events/188700024995189

Комментарии