Поиск

​Основні держпослуги вже можна оплатити онлайн - Дубілет

До сервісу перевірки квитанцій в електронній формі приєднано вже три банки, на стадії підключення - ще 10 установ.

Основні держпослуги вже можна оплатити онлайн - Дубілет

Кабінет міністрів підключив усі основні державні органи до сервісу перевірки квитанцій в електронній формі, який знімає необхідність надавати паперові квитанції про оплату державних послуг. Про це повідомив міністр Кабміну Дмитро Дубілет на своїй сторінці у Facebook у четвер, 13 лютого.

- Ми підключили до сервісу check.gov.ua всі основні державні органи, - написав Дубілет.

Підключені, зокрема: сервісні центри МВС (водійські посвідчення, довідка про несудимість), Міграційна служба (паспорти, закордонні паспорти), РАЦСи (усі послуги від народження, щодо шлюбу), центри надання адмінпослуг (послуги Міграційної служби і РАЦСів), послуги в обласних державних адміністраціях (ліцензії, виписки тощо).

- Це означає, що українцям більше непотрібно буде витрачати час на те, щоб принести в ці органи банківські квитанції про сплату. Можна просто оплачувати послуги через інтернет-банкінг або мобільний банківський додаток (можна прямо на місці) і дати номер квитанції працівнику державної установи, - зазначив міністр.

Дубілет запевнив, що співробітники цих державних установ отримали службові інструкції.

- Але якщо раптом хтось зі списку вище все одно вимагає квитанцію в паперовій формі, телефонуйте нам на гарячу лінію 1545, будемо додатково роз'яснювати, - заявив він.

Дубілет додав, що на цей момент до сервісу check.gov.ua приєднано вже три банки, на стадії підключення - ще 10 установ.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии