Поиск

​Оркестр при свічах – романтика зимового вечора у Києві

20 січня у Будинку художника пройде концерт "Оркестр при свічках" у виконанні Національного президентського оркестру.

«Оркестр при свічах» - концерт, складений з перлин слухацьких симпатій, відбудеться 20 січня у Центральному Будинку художника! «Маленька нічна серенада» Моцарта і «Шербурські парасольки» Мішеля Леграна, «Лібертанго» Астора Пяццолли, «Угорський танець № 5» Брамса і музика з кінофільму «Чоловік і жінка» Френсіса Лея, та багато інших творів - чудовий і яскравий музичний коктейль! У концерті беруть участь провідні українські музиканти - Національний президентський оркестр.

Колектив було створено у 1991 році. З того часу музиканти співпрацювали з багатьма виконавцями та грали музику різних напрямків. Це професіонали високого ґатунку, які завжди відкриті до творчих експериментів. Художній керівник та головний диригент оркестру - Народний артист України Анатолій Молотай, диригент концерту - заслужений діяч мистецтв України Сергій Золотарев.

Подаруйте піднесений настрій собі і тим, кого любите! Музиканти створять неповторну романтичну атмосферу, яка залишиться у вашій пам’яті теплим спогадом, адже музика у виконанні майстрів, підкреслює неповторність найкращих моментів нашого життя….

Початок о 19:00

Квитки від 150 гривень

Напомним, Placido Domingo виступить у Києві в січні.

Комментарии