Олігархи визначаються зі своїм кандидатом в президенти

  1. Главная
  2. Архив
  3. Политика
  4. Олігархи визначаються зі своїм кандидатом в президенти
15:31, 15.03.17
Володимир Ар'єв

Олігархи, принаймні двоє, здається визначили свого майбутнього кандидата в президенти.

В цьому переконаний нардеп Володимир Ар'єв.

- Точніше, кандидатку. Інформація про координацію команди Тимошенко з групою Фірташа-Льовочкіна та наданням їхніх медіа-майданчиків (як вже було з Інтером) для розкрутки ЮВТ доповнилася новими даними і новим олігархом, з яким у неї раніше була війна. Власне, Фірташа-Льовочкіна вона теж декларувала ворогами. Але... 13 березня о 10:15 в Женеву вилетів літак рейс номер 485 з Олександром Абдуліним на борту.Абдулін відповідає за медіа-кампанію Тимошенко, - розповів він.

За його словами, можна було би "не сумніватися що там, у Женеві, він провів зустріч з Коломойським, якби він не повернувся наступного дня чартером MPRVT Женева-Рівне разом з партнером Коломойського Ігорем Палицею".

- Судячи по вельми компліментарному ефіру ТСН в неділю під назвою "Інтимні зони" з Тимошенко, то була лише проба пера і далі медіа Коломойського швидше за все стануть цілком лояльні до ЮВТ.Можливо, я помиляюсь, але вся інформація свідчить про новий договорняк. Олігархи хочуть відіграти ситуацію назад, оскільки за три роки вони поволі втрачали свій вплив і можливості заробляти на державі. А от що конкретно їм тепер обіцяно можна лише здогадуватись, аналізуючи втрачене обома угрупованнями, - додав він.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости