Охоронець олігарха знущається над жінкою з дитиною і залишається безкарним

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. Охоронець олігарха знущається над жінкою з дитиною і залишається безкарним
14:27, 08.03.17
dtp.kiev.ua

У Києві охоронець одного з олігархів знущається над колишньою співмешканкою, при цьому уникаючи відповідальності як перед поліцією, так і прокуратурою.

Зокрема, жінка повідомила про спробу замаху на неї з боку чоловіка.

"6 березня 2017 року на Прокопів Інну перед будинком на вул. Тростнянецька 8б приблизно о 08:30 було здійснено замах не вбивство колишнім громадянським чоловіком Бездітним Віталієм Володимировичем, 1981 року народження, який працює особистим охоронцем в мільярдера К. Юрія, і вже як пів року знущається і вважає себе безкарним", - йдеться в повідомленні.

Жінка розповіла, що за нею стежило авто червоного кольору, яке не належало чоловікові, після того як вона завела до школи свою дитину(1 клас), з цього ж автомобіля по ній відкрили вогонь з травматичної зброї, завдавши їй травм.

"Я впевнена, що це стріляв Бездітний так як зарання було багато погроз, побиття та на протязі пів року відбувається постійні постріли по вікнам, зафіксований на камеру його автомобіль з якого стріляють по вікнам", - розповідає вона.

Крім того, вона розповіла, що 23 лютого чоловік кинув о 05:00 в її двері "коктейль Молотова", в результаті в під'їзді, де живе жінка, спалахнула масштабна пожежа.

Вона зазначила, що на чоловіка вже відкрито дві кримінальні справи, а також направлено звернення прокуратури, проте протягом тривалого часу чоловік залишається безкарним.

"Я прошу вас допоможіть. Я ж йому нічого не зробила, просто не пробачила того що він мене побив", - закликала вона.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві озброєні чоловіки грабували студентів.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости