Поиск

Оформити закордонний паспорт відтепер можна ще швидше

як оформити біометричний паспорт

На офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України з'явилася нова послуга.

Зокрема, за допомогою онлайн-сервісу "Електронна черга" громадяни тепер можуть зручно записатися на прийом, щоб оформити біометричні документи.

Про це Соцпорталу повідомили в УДМС України в Рівненській області.

- З 11 грудня за допомогою онлайн-сервісу також можна попередньо заповнити окремі поля для подальшого формування заяви-анкети, щоб внести інформацію до Єдиного державного демографічного реєстру для отримання адміністративної послуги у міграційній службі, - йдеться у повідомленні.

Так, заповнивши окремі поля для формування заяви-анкети на пристрої, що використовується фізичною особою для доступу до онлайн-сервісу (ПК або смартфон), автоматично сформується двовимірний штрих-код (QR-код).

Особа може роздрукувати його в паперовій формі та подати до підрозділу міграційної служби, де зареєстрована отримувати послугу для оформлення біометричних документів.

В управлінні Державної міграційної служби зазначили, що така послуга допоможе зменшити час громадян, затрачений для оформлення біометричних документів.

Водночас, громадяни можуть використовувати сервіс стосовно попереднього заповнення заяви-анкети за власним бажанням. Тобто, надавати QR-код для отримання послуг у підрозділах ДМС – необов`язково.

Нагадаємо, у відділенні "Нової пошти" в трьох посилках знайшли гранати.

Комментарии