Поиск

Офіційно: Про що говорили Зеленський з Назарбаєвим

Володимир Зеленський зустрівся з Нурсултаном Назарбаєвим у Японії.

Офіційно: Про що говорили Зеленський з Назарбаэвим

Про це повідомляє Офіційний Telegram-канал Команди Зеленського.

Нурсултан Назарбаєв привітав Володимира Зеленського з успіхом на виборах. А потім вони спілкувалися про війну на Донбасі та окупацію Криму. Нурсултан Назарбаєв заявив, що Казахстан завжди підтримував територіальну цілісність і суверенітет України.

Ще вони обговорили позитивні зміни у просуванні до миру, зокрема повернення полонених та перезапуск дипломатичних перемовин, а також наголосили на потребі проведення якнайшвидших переговорів у Нормандському форматі.

- Усім нам потрібен діалог. Наші території важливі. Це землі наших пращурів і я переконаний, наших дітей, — зазначив Володимир Зеленський.

Також обговорили можливості збільшення товарообігу між Україною та Казахстаном і Володимир Зеленський запросив першого Президента Казахстану в Україну.

Нагадаємо, Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська взяли участь в інтронізації Імператора Нарухіто. Україна одна з 200 країн, представники яких прибули у Токіо для участі в церемонії.

Останнє сходження на трон японського імператора відбулося 30 років тому, а Володимир Зеленський став першим українським Президентом, запрошеним на інтронізацію. Церемонія тривала понад пів години.

- Для мене велика честь взяти участь в інтронізації Імператора Нарухіто. Проведення стародавнього обряду в сучасній Японії є прикладом того, як в одній державі можуть співіснувати і глибока повага до традицій, і впровадження новітніх високих технологій для поліпшення життя кожної людини, — сказав Володимир Зеленський.

Під час робочого візиту до Японії Володимир Зеленський зустрінеться з керівництвом палат японського парламенту, представниками бізнесу, а також заплановані двосторонні переговори з лідерами іноземних країн.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Комментарии