Поиск

Офіцера, котрий вимагав мобільний телефон, відпустили під домашній арешт

12 квітня 2018 року Корольовський районний суд м. Житомира за клопотанням військової прокуратури Житомирського гарнізону обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, хоча військова прокуратура наполягала на більш суровому заході - тримання під вартою.

- Також за рішенням суду офіцера усунуто від виконання обов’язків за посадою, - йдеться у повыдомленны прес-служби військової прокуратури Центрального регіону України.

В ній нагадали, що підозрюваного – начальника оперативного відділу установи виконання покарань, було викрито та затримано 10 квітня 2018 року під час одержання неправомірної вигоди с. Райки Бердичівського району. Затримання проводилось співробітниками військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України разом із оперативниками відділу БКОЗ та слідчими управління СБУ в Житомирській області.

Майор внутрішньої служби вимагав у родичів ув’язненого грошові кошти за безперешкодну передачу заборонених предметів та мобільний телефон вартістю шість тисяч гривень.

Раніше, як повідомляв Соцпортал, стало відомо, в яких установах найбільше дають хабарі.

Комментарии