Поиск

Одностатева пара пінгвінів усиновила яйце

Шкіпер і Пінг можуть стати батьками

Двоє пінгвінів-самців на прізвисько Шкіпер і Пінг, які живуть в зоопарку Берліна, з липня разом піклуються про яйце - воно було кинуто іншими родичами.

Як пише BBC, тварин пов'язує не тільки схожий вигляд, а й відносини.

Представники зоопарку розповіли, що два королівських пінгвіна-самця вже ведуть себе як майбутні батьки - по черзі висиджують яйце, щоб воно не замерзало, а також захищають його від своїх родичів. Співробітники сподіваються, що у їхніх підопічних все вийде - самка, яка живе в оточенні шести самців, не проявляє особливого інтересу до своїх яєць, а нові пінгвінята там не вилуплювалися з 2002 року.

«Справа в тому, що ми не знаємо, чи було запліднене яйце», - висловили побоювання в зоопарку. Але якщо пощастить, пінгвіни стануть батьками вже на початку вересня.

За даними BBC, одностатеві пари серед пінгвінів не рідкість, і зустрічаються вони не тільки в неволі, але і в дикій природі. У червні цього року лондонський зоопарк брав участь в прайд-параді разом зі своїми підопічними - гей-пара пінгвінів, яка там живе, навіть змогла виходити яйце і стати батьками. В ірландському ж акваріумі Dingle Oceanworld більшість пінгвінів воліють створювати одностатеві відносини.

Про наукові відкриття читайте в в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии