Поиск

Одна з громад Києва незадоволена планами міської влади на парк

Важливо зняти з розгляду проект рішення №1569 “Про створення парку відпочинку “Набережна Лівобережжя” на користь проекту рішення №1420 щодо створення першої черги рекреаційно-спортивного парку відпочинку загальноміського значення на Микільській Слобідці.

Пр це йшлося на брифінгу у Київській міській раді за участі голови фракції "ВО "Батьківщина" Володимира Бондаренко, депутата цієї фракції Анатолія Шаповала та представник Микільської Слобідки Олени Медведенко.

- Громада Микільської Слобідки обурена внесенням на розгляд Київської міської ради проекту рішення №1569 “Про створення парку відпочинку “Набережна Лівобережжя”. Цей проект рішення повністю нівелює подану громадськістю місцеву ініціативу і не дає створити на березі Дніпра парку в межах 7 га, - переконаний Шаповал.

За його словами цей проект рішення "поданий пізніше і шматує берег на кілька ділянок і не включає Зону Здоров'я, на якій проводиться реконструкція силами Громадського бюджету Києва".

- Натомість громада Микільської Слобідки інціювала і підтримує проект рішення №1420 щодо створення першої черги рекреаційно-спортивного парку відпочинку загальноміського значення на Микільській Слобідці. Ми підтримуємо проект рішення №1420, ми підтримуємо громаду Микільської Слобідки, - додав він.

Комментарии