Поиск

​Обшуки в Білій Церкві: Поліція затримала десять осіб

Зараз обшуки тривають, після закінчення кількість затриманих може змінитися

У результаті проведення обшуків у Білій Церкві було встановлено, що в місті діяли три злочинні угруповання. Про це повідомляє прес-служба поліції в Київській області.

"Поліцейські встановили, що на території міста діяли три злочинні угруповання, які займалися тиском на бізнес шляхом вимагання та побиття людей", - йдеться в повідомленні.

Також порушено кримінальні справи за статтями про вимагання і створення злочинної організації Кримінального кодексу України, згідно з якими і проводяться заходи щодо затримання, знешкодження та ліквідації цих злочинних угруповань.

Крім того, на місцях проведення обшуків працюють слідчі Київської області, співробітники кримінальної поліції і в разі силового опору - спецпризначенці.

Раніше повідомлялося, що в Білій Церкві поліція здійснює 50 одночасних обшуків. Повідомлялося, що на території міста діяли три злочинні угруповання, які займалися тиском на бізнес, шляхом вимагання та побиття людей. Відкрито кримінальні провадження у ст. 189 (вимагання) і ст. 255 (створення злочинної організації) Кримінального кодексу України.

Про надзвичайні події та ДТП читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии