Поиск

Як повідомляє прес-служба партійної організації «Батьківщина» в Києві, наприкінці грудня на вул. Йорданській, 11 офіційно відкрили та за християнською традицією освятили бювет.

Відкриття бювету відбувалося за підтримки депутата Київради Анни Свириденко/ Вона майже два роки тримала руку на пульсі й уважно стежила за виконанням будівельних робіт, які проводив Київводфонд.

- Тепер сусіди зустрінуть Новий рік із готовим новеньким та оздобленим джерелом чистої артезіанської води! Тож тисячі мешканців Оболоні, які не один рік страждали через відсутність питної води, та зверталися по допомогу, зможуть в повній мірі користуватися перевагами бювету поблизу дому. Їм вже не доведеться долати велику відстань для того, щоб набрати рідину із бювету, який розташовано у сусіднього мікрорайоні, та не треба буде витрачати гроші для придбання води у магазині, – сказала політик.

Вона додала, що спеціалісти обов’язково будуть слідкувати за якістю води в цьому бюветі, щоб він працював без збоїв, а жителі Оболоні були з водою.

Комментарии