Поиск

Обладунки не носити: за що штрафують туристів в Італії

Штрафи та заборони: чого не варто робити, опинившись в Італії

Італія стає все більш небезпечним місцем для гаманців туристів. До численних обмежень додалася заборона, яку ввели в Римі: тепер там заборонено сідати на знамениті Іспанські сходи. За це можна отримати штраф у розмірі від € 250 до € 400.

Римський муніципалітет засудили за суворі заходи, які влада почала вживати по відношенню до туристів і місцевих жителів.

На цьому тижні у вівторок поліція почала патрулювати Іспанські сходи, видаючи свист побачивши людей, що сидять на мармурових сходах. Пам'ятник XVIII століття, що є об'єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, довгий час залишався ідеальним місцем для відпочинку стомлених туристів, які щодня тисячами приходили туди зустрічати захід і просто милуватися видом.

Сходи були спроектована архітектором Франческо де Санктісом в період з 1723 по 1726 рік, а в 2016 році та відреставровані ювелірним домом Bvlgari за € 1,5 млн.

Томмазо Танзіллі, директор римського підрозділу італійської асоціації готелів Federalberghi, висловився проти такої постанови влади.

«Ми згодні з тим, що люди не повинні «розбивати табір» на сходах пам'ятників, оскільки за ними залишається сміття, але криміналізувати такий відпочинок , особливо коли люди літні, - надто», - висловився Танзіллі в фейсбуці.

Клаудіо Піка, президент італійської асоціації туроператорів Fiepet Confesercenti в Римі, теж вважає це правило абсурдним і попереджає, що воно може відлякати туристів.

Аналогічні заборони діють у Венеції: поліція протягом усього літа патрулює ступені портиків, критих галерей, які оточують площу Сан-Марко, і інших пам'ятників архітектури.

З охочими перекусити на історичному об'єкті поліція не церемониться: в липні німецькі туристи були оштрафовані на € 950 за спробу приготувати каву на сходинках моста Ріальто.

Мандрівникам, що збираються відвідати Італію, варто уважно вивчити всі правила відвідування туристичних об'єктів і поведінки на вулицях міст. Заборона на привал на сходинках - всього лише одна з нових заборон, введених владою на початку червня. Разом з ним у великих італійських містах заборонено стрибати в фонтани, ходити по вулиці з голим торсом, тягати коляски і валізи по історичним сходах, а також носити холодну зброю.

Останнє правило пов'язано з тим, що в Італії не вітається, коли переодягнені в гладіаторів чоловіки пропонують сфотографуватися з ними на тлі визначних пам'яток, заробляючи на туристах. Однак, самим мандрівникам теж не варто випробовувати долю: наприклад, іспанець Ремі Санс, який надів обладунки заради веселощів, не обійшовся без зауваження від поліції.

Крім цих речей, до списку не найочевидніших заборон входить спів в п'яному вигляді в громадському транспорті і дотик ротом до насадки питного фонтану. Найбільшою кількістю особливих правил відзначилася Венеція: тут не можна чіпати воду в каналах, годувати голубів і будувати піщані замки в пляжному містечку Еракле, розташованому неподалік.

Дивні місцеві правила не щадять ні багатих, ні знаменитих. Як повідомляли таблоїди, недавно молодята Хайді Клум і Том Каулітц отримали штраф в розмірі € 6,7 тис. За купання в Блакитному гроті на острові Капрі. Стверджується, що модель і музикант вирішили поплавати в бірюзових водах печери на заході, зістрибнувши з яхти. Милуватися водою з борта тут не забороняється, однак купатися в цьому місці строго заборонено. Крім цього на Капрі існує ще одна особлива заборона: на острові з 1960 року заборонено носити дерев'яні сабо, тому що вони створюють багато шуму.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Всі цікаві новини України та світу читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии