Поиск

​Обираємо надувний матрац для пляжу і дачного відпочинку

Плануючи відпустку на морі або просто на дачі далеко від галасливого міста, багато хто придивляється до надувних матраців. Їх виробники обіцяють комфортний відпочинок, надійність конструкції та простоту використання. Практика показує, що матрац виправдовує очікування відпочиваючих тільки якщо його обрано з урахуванням особливостей місця використання.

Розглянемо, що мають спільного та чим відрізняються вимоги до надувних меблів для пляжу і дачної галявини. Також дізнаємося, яким моделям віддають перевагу українці і за скільки можна купити надувний матрац на сторінці агрегатора цін Price.ua.

Який матеріал кращий

Практично всі виробники надувних матраців використовують полівінілхлорид (ПВХ, вініл). Він міцний, легкий і недорогий. Відмінність моделей для пляжного і дачного відпочинку полягає в кольорі і додатковій обробці.

Для моря фахівці рекомендують купити надувний матрац яскравого забарвлення, як Intex 58890 за 10 доларів. Це дозволить батькам контролювати, де граються діти, а рятувальникам — своєчасно помітити відпочиваючого, що заплив надто далеко.

А ось для заміського відпочинку або пікніка краще вибирати моделі з флокованого або багатошарового вінілу. Напилення з флока забезпечить відсутність ковзання, а кілька шарів ПВХ вбережуть від пошкодження дрібними камінчиками або гілками.

Вибираємо конструкцію

Надувні матраци розрізняються за кількістю камер, видом ребр жорсткості і заглушки. Для дачі підійдуть однокамерні моделі з поздовжніми перегородками жорсткості та одноклапанною заглушкою. Так, велика двоспальна модель Intex 68755 обійдеться всього в 15 у. о. Якщо ж надувну конструкцію в планах використовувати не тільки для денного відпочинку, але і для нічного сну, то варто купити двоспальне ліжко-диван BESTWAY 67356 за 34 у. о. з посиленими ребрами жорсткості.

Вимоги безпеки до виробів, які використовуються на воді, вищі. Саме тому рекомендується вибирати багатокамерні вироби, щоб у разі пошкодження однієї з камер можна було допливти до мілини. Наявність двох клапанів також зменшує ризик несподівано опинитися на здутому матраці далеко від берега. Наприклад, модель 58847 від Intex за 12 у. о. має три незалежні камери і може трансформуватися в крісло.

На щастя для любителів комфортного відпочинку, виробники пропонують величезний асортимент надувних меблів, що відрізняються конструкцією, дизайном і ціною.

Комментарии