Поиск

Новий закон про житлово-комунальні послуги не відповідає інтересам суспільства

Депутат Київради Володимир Бондаренко розкритикував новий закон про житлово-комунальні послуги.

Про це повідомила прес-служба депутата.

- Як можна взяти з людини гроші, якщо вона не отримала ніякої послуги, а має сплачувати абонплату?, - риторично запитав Володимир Бондаренко, розкритикувавши норму закону щодо встановлення абонплати.

За словами політика, закон має відображати надання житлово-комунальних послуг відповідно до стандартів.

Депутат зауважив, до прикладу, що не можна вважати житловий будинок опаленим, якщо туди теплоносій доходить, але ледве гріє батареї.

- Маючи стандарт, має бути і облік. А облік на сьогодні досить ефемерний у Києві, – сказав Володимир Бондаренко, розповівши як, очолюючи Комісію з питань ЖКГ та ПЕК, йому та депутатам Київради вдалося добитися поки що лише обліку електроенергії на будинок. А теплова енергія вже облікується в цілому на будинок.

Він зауважив, що залишається питання без відповіді, що отримує кожна квартира?

Не оминув у своєму слові депутат «Батьківщини» і ситуації щодо газу: «У місті Києві мала частина газових лічильників. Тепер хто по закону їх має встановлювати? І чому громадянин?».

На думку політика, було б справедливо, якби надавачі комунальних послуг забезпечували облік.

Депутат «Батьківщини» переконаний, що за новим законом про житлово-комунальні послуги громадяни не захищені владою.

- Сьогоднішня влада знайшла можливість надзвичайно гостру соціальну проблему житлової експлуатації– каналізувати у субсидії. Існуючий рівень субсидій у суспільстві надзвичайно великий і жахливий. Складає майже 80%. Ці гроші могли піти на що завгодно, а вони йдуть прямо в кишені монополістам, постачальникам газу і власникам теплових котелень. Тому владі не треба ці гроші збирати у громадян. Вони йдуть прямо у кишені окремим представникам нашого суспільства – олігархам», – зазначив Володимир Бондаренко, назвавши це схемою влади, як не довести до соціального вибуху, але обдирати кожного громадянина до нитки.

Володимир Бондаренко звернув увагу журналістів на прес-конференції, що суспільство відключене від реального впливу на вирішення проблем житла.

Комментарии