Поиск

Новий тренд в твіттері: всі малюють тварин - і роблять це дуже погано. Але в цьому і є сенс

Тренд з'явився на хвилі популярності аккаунта «Погано намальовані коти»: дівчина малювала контури котів з фотографій з інтернету. Згодом по її малюнках стали робити тату, чохли для телефонів і постери

У 2016 році 16-річна бразилійка Елоїза Нора завела твіттер-аккаунт під назвою «Погано намальовані коти» (Poorly drawn cats). Там вона викладала схематичні малюнки смішних і милих котів. Згодом її стиль ілюстрацій став дуже популярним в інтернеті, а аккаунт дівчата набрав 250 тисяч передплатників. За її малюнками люди навіть робили татуювання, чохли для телефонів і настінні малюнки.

Але через три роки Елоїза практично перестала публікувати нові роботи: зараз вона вчиться в юридичному коледжі і весь час присвячує навчанню. До того ж популярність в інтернеті, за її власними словами, почала негативно позначатися на її стані.

«Це дійсно важко, часом я відчуваю, що не справляюся з тиском, який приходить разом зі стільком кількістю замовлень. З'являються навіть думки: боже, якщо я не встигну щось намалювати, то вони зненавидять мене», - розповіла Елоїза Forbes.

Однак вірні шанувальники її стилю створили новий акаунт - «Погано намальовані тварини» (Poorly Drawn Animals), куди викладають перемальовані картинки різних тварин. Це перетворилося на новий twitter-тренд.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии