Поиск

Новий проект: скоро реконструюють «Літаючу тарілку» в Києві

«Літаюча тарілка» на Либідській площі в Києві буде реконструйована. Один з варіантів зовнішнього та внутрішнього вигляду запропонував SaveKyivModernism.

Літаюча тарілка

Ініціатива SaveKyivModernism запропонувала альтернативний проект реставрації Інституту науково-технічної експертизи та інформації, відомого як «Літаюча тарілка» на Либідській площі в Києві.

Спільно з проектувальником оригінальної «Тарілки» Флоріаном Юр’євим, команда архітекторів запропонували зберегти оригінальні деталі й розширити призначення споруди.

«Наразі у Києві є небагато концертних майданчиків, котрі не тільки дозволяють комфортно розмістити до 350 людей, а й також забезпечити якісне сприйняття звуку людиною. Разом із вільним плануванням першого рівня й унікальними акустичними властивостями концертної зали, «Тарілка» видається чи не єдиною у своєму роді. І найцікавіше, що за умов правильного зонування і застосування допоміжних приміщень, ефективність майданчика зростає у рази більше», — ідеться в описі проекту.

Так, у SaveKyivModernism пропонують проект виставкового простору, лекторіуму, «зони антракту» та кафе.

Модернізація концертної зали передбачає розширення сцени за рахунок першого ряду, що дозволить проводити великі концерти і вистави.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии