Поиск

Новий президент підтримуватиме молодь, яка забезпечить Україні позитивне майбутнє

Тимошенко, вибориЗавдання нового президента – створити всі умови для реалізації молоді, нашого креативного класу на рідній землі. Інакше – Україна може залишитись державою без майбутнього.

Про це кандидат у Президенти України лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко сказала під час велелюдного мітингу в Харкові, молодіжній столиці країни, як назвала місто політик.

Лідер партії «Батьківщина» зауважила, що сьогодні найбільша цінність у світі – це інтелект людей. Саме тому, Україні вкрай важливо стати конкурентами в світі за таланти і створити вдома умови, які не будуть змушувати нашу молодь, наш креативний клас їхати шукати щастя в інші держави.

- Найрозумніші держави зняли оплату за вищу освіту. Університети для своїх студентів стають магнітом, вони збирають таланти з усього світу. Безкоштовна вища освіта – це тренд розвитку людства, який закладає майбутнє на сотні років, - заявила вона.

Новий курс України, який ініціювала Юлія Тимошенко і який вона розробила з кращими інтелектуалами, передбачає створення всіх умов для гідного життя та роботи, щоб «кожен міг реалізувати себе».

Нова молодіжна політика, яку новий президент запроваджуватиме одразу після виборів, передбачатиме:

  • безкоштовну вищу освіту;
  • гідну стипендію, якщо студент демонструє високий рівень знань, успішність, то держава має підтримувати його;
  • забезпечення молодих людей правом і можливістю розпочати власну справу. Для цього буде запроваджена система мікрокредитування;
  • доступне житло, без першого внеску, під 3-4% річних і з терміном повернення кредиту від 10 і більше років. У результаті, молоді люди зможуть спокійно виплатити квартиру, не руйнуючи своїх сімейних бюджетів;
  • модернізацію університетів, підтримку у створенні високотехнологічних проектів, ініційованих молоддю та всіх підприємств, які розробляють інноваційні продукти,повне переоснащення наукових та науково-технічних установ;
  • повернення тих розмірів одноразової допомоги при народженні дитини, яка була за прем’єрства Тимошенко: на першу дитину – 50 тис. грн, другу – 100 тис. грн, а третю і більше – 150 тис. грн.

Юлія Тимошенко впевнена в тому, що молоді талановиті люди в Україні не мають працювати «як сировина» – держава повинна сприяти їхньому розвитку. А надалі, вітчизняні інтелектуали мають брати участь в управлінні країною і працювати на її розвиток. Це передбачає Нова Конституція.

Кандидат у Президенти України під час зустрічі з науково-технічною елітою у Харкові, зазначила, що, наша країна має унікальний інтелектуальний потенціал, але досі не увійшла в 4 промислову революцію. І це в той час, коли на світових майданчиках обговорюють вже те, як будувати стосунки між людьми в епоху цієї революції.

Лідер партії "Батьківщина" розповіла, що в ініційованому нею та розробленому разом з кращими фахівцями Новому економічному курсі – програмі покрокових змін у країні – передбачено, як із застарілої сировинної моделі економіки перейти до інноваційної. Вона також наголосила на тому, що наша держава має боротися за таланти та створювати умови, щоб здібні українці могли жити та працювати на Батьківщині.

Дбати треба не лише про рівень доходів, зауважила Юлія Тимошенко, а про всю систему життя, культуру, безкоштовну освіту, щоб створити можливості реалізувати себе кожному громадянину.

Комментарии