Поиск

Новий іноземний інвестор планує придбати російський "Сбербанк" в Україні

На купівлю російського "Сбербанку" в Україні з'явився новий покупець-нерезидент. Про це повідомила заступник голови НБУ Катерина Рожкова.

Про це повідомляє "Інтерфакс Україна".

"У нас сьогодні є звернення одного потенційного покупця, ми з ним працюємо. Поки нічого точно сказати не можу", – зазначила Рожкова.

Вона не уточнила ім'я покупця, повідомивши, що це новий інвестор. У той же час, за словами Рожкової, потенційний покупець ще не подавав у НБУ пакет документів на погодження покупки.

У березні 2017 року, "Сбербанк Росії" заявив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку.

Раніше єдиним претендентом на покупку українського "Сбербану" був консорціум інвесторів у складі латвійського Norvik Banka (належить бізнесменові Григорію Гусельникову, очолював "Бінбанк" у 2008-2010 роках), а також білоруської приватної компанії, яка належить підданому Великобританії Саїду Гуцерієву, сина мільярдера Михайла Гуцерієва. 27 березня потенційні покупці підписали зі "Сбербанком" договір про придбання 100% акцій українського банку.

Для проведення операції "Сбербанку" необхідно було погодити її в чотирьох органах — Нацбанку України, Антимонопольній службі України, Державній комісії з цінних паперів України, а також в Нацбанку Латвії, говорили джерела.

Інформації про те, що дані служби схвалили або не схвалили операцію, поки немає.

Як повідомляв Соцпортал, російський "Сбербанк" шукає захисту у Порошенка

Комментарии