Поиск

Ногу на стіл: Джонсон здивував Макрона та журналістів своїми манерами

Джонсона просять «не ганьбити країну» після зустрічі з Макрона

Під час зустрічі з президентом Франції новий британський прем'єр-міністр Борис Джонсон уперся ногою в стіл, що стояв між ними. У цей момент чоловіки сміялися над жартом, але Емманюель Макрон вирішив показати іноземному колезі, що на подібних зустрічах ноги повинні залишатися на підлозі. У свою чергу користувачі мережі відреагували на дії прем'єра Великобританії і назвали його поведінку «шокуючою».

На зустрічі з президентом Франції Емманюелем Макрона в одному з кабінетів Єлисейського палацу британський політик поводився спокійно і розслаблено, можливо навіть занадто - в ході розмови з главою держави Джонсон закинув ногу на стіл. Про безпрецедентний вчинок з боку офіційного представника країни, що відчував себе «як вдома» повідомило агентство Associated Press.

У 2017 році Макрон розпорядився, щоб в офіційній резиденції глави Франції змінили предмети меблів на щось менш формальне, але навряд чи тоді він очікував, що нові крісла виявляться настільки комфортабельними, що один з його гостей вирішить відкинутися на спинку і покладе ногу на стіл.

Все почалося з того, що чоловіки жартували, і французький лідер вдарив рукою по невеликому кавовому столику, що стояв між ними. Колишній мер Лондона, в свою чергу, уперся однією ногою об бортик столу. Нова поза здивувала журналістів, які перебувають в кімнаті, а Джонсон почав позувати.

Але в подібних ситуаціях набуває значення і мова тіла - наприклад, психологи стверджують, що схрещені ноги демонструють невдоволення або готовність людини до суперництва, а також небажання вникати в проблеми співрозмовника. Ця поза поширена в дипломатичних колах через те, що з її допомогою багато хто прагне показати свою незалежність.Ті, хто користується цією технологією в спілкуванні, стверджують, що люди, що відкидаються назад під час розмови з ким-небудь, буквально прагнуть збільшити відстань між ними, що говорить про їх недовіру.

Вв дипломатичній практиці Еммануеля Макрона теж був випадок, який довго обговорювалося в пресі і був сприйнятий багатьма, як невдала спроба «зменшити напругу» в розмові. У листопаді 2018 року 41-річний чоловік зустрівся з Дональдом Трампом в Парижі і, незважаючи на їхні політичні розбіжності, назвав Трампа своїм «добрим другом» і поплескав його по коліну. Сам президент США в цей момент вирішив не висловлювати ніяких емоцій і згодом зробив вигляд, що нічого не сталося.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии