Пошук

Нижня Апша на Закарпатті визнана найбагатішим селом в Україні

Село Нижня Апша в Закарпатській області, неподалік від українсько-румунського кордону визнано найбагатішим в Україні. В ньому немає будинків, в яких меньше 10 кімнат.

Нижня Апша

Коли вам говорять про якесь село, то ви уявляєте маленькі дерев’яні будиночки, хліви з худобою і великі городи? Однак є одне село, яке повністю суперечить цим стереотипам! Про це село пише Це невелике село Нижня Апша в Закарпатській області, неподалік від українсько-румунського кордону, пише Український Фейсбук

Це село називають найбагатшим в Україні. Причина в тому, що будинки в ньому не схожі на типові житла мешканців сільської місцевості. Господарі облаштовують свої будинки так, щоб у дворі обов’язково були оранжереї, басейни, а в будинках – по кілька спалень і віталень, лазні і сауни.

Кожен будинок – це справжній витвір мистецтва! Кожне житло має свій стиль: одні легкі й повітряні, інші – міцні і масивні. Тут можна побачити злітаючі вгору башточки в східному стилі, будови нагадують стародавні замки і палаци з казки “1000 і 1 ніч”.

Ці палаци почали будувати в 80-х роках. Тоді українські румуни попрямували на заробітки за кордон.

А найперший капітал забезпечені жителі Нижньої Апші заробили на початку 90-х. Тоді місцеві сім’ї торгували спиртом. За ним в Діброву приїжджали з усіх регіонів України та сотнями літрів вивозили за кордон.

Це село вважається найбагатшим на території України. Найменший будиночок у селі має 10-15 кімнат. Менше ніхто не будує, тому що сусіди засміють.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии