Пошук

Ніякого басейну тільки тому, що ти жінка. У Дагестані жінкам заборонили ходити до міського басейну

Це найбільший басейн на Північному Кавказі

У дагестанському Каспійську жінкам заборонили відвідувати найбільший на Північному Кавказі басейн. З 20 січня вхід в нього доступний тільки для чоловіків, повідомляє «МБХ Медіа».

Басейн розташований в спорткомплексі «Анжи Арена». Керівництво спорткомплексу пояснило заборону «бажанням» самих відвідувачів різного гендеру. Там уточнили, що в «Анжи-Арена» є два басейни: найбільший з них з 21 січня доступний тільки для чоловіків, поменше - тільки для жінок. При цьому у «відвідувачок претензій немає, так як доступ їм закрили не відразу, а тільки після закінчення термінів дії абонементів».

За даними видання, схожий випадок стався в Дагестані в 2011 році. Мешканку республіки «не пустили в басейн спортивного комплексу " Хазар "», хоча вона купила абонемент. При цьому її друзі-чоловіки змогли зайти в басейн. Тоді керівництво спортоб'екта уточнило, що «обмежило відвідування на прохання відвідувачів, яких бентежить присутність напівроздягнених жінок».

Тим часом, фонд «Правова ініціатива» готує звернення в прокуратуру Дагестану через заборону плавати в одному з басейнів жінкам.

«Прокуратура здійснює нагляд за дотриманням законодавства, незалежно від того, державний басейн або приватний, дискримінація за ознакою статі заборонена скрізь», - зазначила адвокат Ольга Гнездилова.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии