Поиск

Невідомі напали на родину і катували її ланцюгами та сокирою

Невідомі напали на родину і катували її ланцюгами та сокирою

Ужгородська місцева прокуратура довела вину ще одного злочинця, який, спільно з іншими 9 чоловіками, з хуліганських мотивів напали на сусідську сім’ю.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області, інформує Соцпортал з посиланням на Закарпатські новини.

Подія трапилась наприкінці серпня 2016 року. Тоді, близько 6 год. ранку обвинувачений, спільно з іншими фігурантами злочину, незаконно проникли до приватного будинку в смт. Великий Березний.

В ході нападу хулігани нанесли серію ударів мешканцям будинку різними предметами, пристосованими для нанесення тілесних ушкоджень, які вони принесли з собою (металевий кутник, сокира, дерев’яна палиця, ланцюг та інші).

П’ятеро потерпілих (серед яких двоє малолітніх дівчаток-інвалідів) отримали легкі та середньої тяжкості тілесні ушкодження.

Відтак, з урахуванням всіх наданих прокурором доказів, Великоберезнянським районним судом визнано обвинуваченого винним у хуліганстві, вчиненому групою осіб із використанням холодної зброї та інших, заздалегідь підготовлених предметів для нанесення тілесних ушкоджень (ч.4 ст.296 КК України), а також у порушенні недоторканості житла (ч.1 ст.162 КК України) та засуджено до 4 років позбавлення волі.

Відносно засудженого міру запобіжного заходу у виді тримання під вартою залишено без змін, очікується на вступ вироку в законну силу.

Нагадаємо, однорічний хлопчик помер від побоїв.

Комментарии