Поиск

За скоєння жахливого злочину чоловік отримав довічне ув’язнення.

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі прокуратури Запорізької області.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що 1 жовтня 2017 року, зловмисник вчинив вищезгаданий злочин коли сім’я вбитої– батьки та дві інших сестри - квартирували в його будинку та перебували з ним у цілком дружніх стосунках, а напередодніразом вживали алкоголь.

На деякий час батьки залишили своїх дітей разом зі зловмисником і він, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння та будучи роздратованим, діючи з особливою жорстокістю, став наносити столовою виделкою удари дитині 2014 року народження, а потім шнурком для взуття став її душити. Після цього, схопивши дитину за ногу, почав бити об одвірок, а після цього, вже безпорадну, об дерев’яну табуретку.

Провина нелюда була повністю підтверджена зібраними та дослідженими доказами: поясненнями свідків, протоколами огляду місця події, висновками експертиз.

Беручи до уваги сукупність зібраних доказів,прокурор просиввизнати призначити зловмиснику найбільш суворе покарання передбачене кримінальним законом, а саме засудити вбивцю до довічного позбавлення волі.

Нагадаємо, на Харківщині вбили та зґвалтували 15-річну дівчинку.

Комментарии