Поиск

Неймовірні речі з мотлоху. Українець зі сміття робить музичні інструменти

Богдан Тодчук виготовляє гітари, скрипки та інші музичні інструменти зі старих меблів, дерев’яного сміття, що знаходить на звалищах

Таким чином Богдан вносить свій вклад у очищення середовища та займається тим, що йому до душі. За спеціальністью хлопець ІТ-ішник. Він працює в “Укроборонпромі”. Розказує про хлопця портал ШоТам.

Усе почалось із захоплення музикою іще у дитинстві. Якось він проходив повз смітник і подумав, чи зможе він спмостійно виготовити музичний інструмент з мотлоху. У 15-ти річному віці зробив першу восьмиструнну електрогітару.

“Просто йшов додому повз смітники і побачив там чотири ніжки від стола. В той момент я вже багато читав про дерево і зрозумів, що ніжки ідеально підійдуть. Забрав додому з думкою зробити чудовий інструмент”, – згадує Богдан.

Богдан ділиться, що часто бачить на смітнику меблі. Більішсть із них будуть довго розкладатися, тому що для їхнього виготовлення дерево обробляють лаком, тому такі меблі дуже шкодять природі.

“Меблі, які я беру на смітнику, висохли природним шляхом. Особливо цінуються чеські стільці часів СРСР. Таке дерево надає звуку власного характеру”, – розповідає Тодчук.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии