Поиск

Не панікувати - ремонтувати: чиновники прокоментували ситуацію з мостом через Дніпро

Панікувати щодо мосту Метро не треба, однак і зволікати з ремонтом не варто.

В цьому переконаний Дмитро Давтян

- Стан мосту Метро визначено як четвертий, тобто – обмежено працездатний, – коментує на своїй сторінці у Facebook заступник голови КМДА Дмитро Давтян визначення, надане йому за результатами обстеження Державного науково-дослідницького інституту будівельних конструкцій у 2015-2016 рр.

- Обстеження зокрема встановило, що до моменту аварійності ще 6 років (із часу проведення цього обстеження). Тобто теоретично ми маємо встигнути зробити капітальний ремонт до 2022 року, – зазначає заступник голови КМДА.

Він додає, що було проведене комплексне обстеження, розроблена проектно-кошторисна документація, яка зараз проходить експертизу. Результати її очікуються у серпні 2018 року.

- Після отримання позитивних результатів експертизи потрібно буде 6 місяців на розробку документації. Після цього можна розпочинати капремонт. За планом, виконання капітального ремонту відбудеться наступного року. Термін будівництва – 2 роки, – зазначив Дмитро Давтян.

Як передавав Соцпортал, згідно із висновками обстеження столичний міст Метро, який з’єднує лівий і правий берег Києва, може обвалитись будь-якої миті. Причому, руйнування конструкції буде "раптовим та непередбачуваним".

Комментарии