Поиск

Названо важливий період у війні на Донбасі, який чекає Україну

Експерт Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) Євген Ярошенко вважає, що 2018 рік може визначити динаміку конфлікту на Донбасі на найближчі роки.

-Що стосується 2018 року, то він може визначити динаміку конфлікту на найближчі кілька років. У першій половині наступного року не варто очікувати ніяких зрушень в цьому питанні з урахуванням президентських виборів березня 2018 року в РФ і проведення чемпіонату світу з футболу в Росії. Але від соціально-економічної ситуації всередині Росії буде залежати гнучкість Кремля на Донбасі, - зазначив він.

Ярошенко також вважає, що в другій половині 2018 року вже Україна, ймовірно, почне вести себе обережно, в зв'язку з наближенням виборів.

-Як наслідок, у другій половині 2018 року можна очікувати кілька можливих сценаріїв: короткочасна ескалація, поступки Росії з окремих питань або заморожування конфлікту. В свою чергу, Україна постарається уникнути будь-яких кроків, які можуть похитнути статус-кво напередодні виборів 2019 року, - закінчив він.

Як повідомляв Соцпортал, Путін прокоментував масштабні мітинги проти нього в РФ.