Названа причина, через яку Путін може піти з Донбасу

  1. Главная
  2. Архив
  3. Оккупация
  4. Названа причина, через яку Путін може піти з Донбасу
17:15, 26.12.17
Апостроф

Однією з основних причин, яка може змусити російського президента Володимира Путіна покинути Донбас, є суттєве погіршення соціально-економічного становища в Росії. Таку думку озвучив координатор групи "Інформаційний спротив", член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Дмитро Тимчук.

Утримання Криму і війна на Донбасі обходяться для Путіна дуже дорого, дають про себе знати і санкції. За словами Тимчука, ці фактори говорять про те, що на росіян чекають важкі часи.

-На цьому тлі в Росії до осені 2018 року може створитися така соціально-економічна негативна ситуація всередині, що Путіну доведеться щось вирішувати. Крим, ясна річ, він не віддасть, а ось щодо Донбасу в нього буде дуже гостре питання: або йти з надією на зняття санкцій, плюс зняти з себе тягар фінансування цієї кампанії, або продовжувати війну з незрозумілими наслідками вже всередині своєї країни. Що він обере – поки незрозуміло. Але в Кремлі чудово розуміють, що цей вибір скоро настане, - резюмує експерт, додаючи, що відкритим залишається питання з приводу того, як саме Путін буде виходити з Донбасу.

Як повідомляв Соцпортал, Саакашвілі пояснив, чому Путін боїться Кучму.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости