Поиск

Названа дата, коли ЗСУ можуть почати звільняти Донбас

Колишній міністр оборони ДНР" Ігор Стрєлков (Гіркін) вважає, що українська армія незабаром піде на повернення захоплених бойовиками територій Донбасу.

Про це він повідомив в інтерв'ю російському виданню The Insider.

-Я впевнений, що рано чи пізно вони підуть у наступ. Вони до цього постійно готуються. Єдине, що їх стримує від розгрому корпусів, це позиція Росії. Поки вони не готові воювати з російською армією, з збройними силами. Вони не впевнені, що російські війська не заступляться за Донецьк і Луганськ так само, як заступилися за Південну Осетію, - сказав Стрєлков.

Він висловив невпевненість у тому, що Росія в такому разі вирішить "заступитися" за бойовиків "ДНР" і "ЛНР".

-Українська влада ніколи не була і не буде самостійною. Це фактично маріонетки Сполучених Штатів. І на їх місці я б завдав удар де-небудь напередодні виборів, десь після 2 лютого, коли Трамп введе нові санкції проти Росії, щоб показове наочне поразку корпусів призвело до подальшого загострення внутрішньополітичної кризи Росії, а він наступає, - говорить Гіркін.

Також він припустив, що українські війська розіб'ють основні сили бойовиків "ДНР" і "ЛНР" в перший день боїв.

-Супротивник просто чекає цього моменту, щоб атакувати, це практично 100%. І те, що російські збройні сили, застрягши в Сирії, не готові воювати на Україні, це теж 100%. Я маю на увазі достатньою мірою не готові. Операція може завершитися за 2-3 дні. Донецьк і Луганськ, може, через 2-3 дні не візьмуть, там будуть вуличні бої, але на основних ділянках корпусу будуть розгромлені в перший день. Це означає, що вже в перший день Російської Федерації доведеться приймати рішення, - констатує колишній ватажок бойовиків "ДНР".

Як повідомляв Соцпортал, бойовики застосовують лазер для "засліплення" камер місії ОБСЄ.

Комментарии