Навколо Балаклії створено семикілометровий кордон зони небезпеки - Полторак

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. Навколо Балаклії створено семикілометровий кордон зони небезпеки - Полторак
11:42, 23.03.17
Степан Полторак

Міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що на місці надзвичайної події на базі зберігання поблизу міста Балаклія вживаються заходи щодо локалізації пожежі та недопущення жертв серед мирного населення.

Також він зазначив, що на місці вибуду працює комісія, яка має встановити точні причини інциденту.

"На місці події для надання допомоги та виявлення причин того, що відбулося, вже працює комісія на чолі із заступником Міністра оборони України генералом-лейтенантом Ігорем Павловським, офіцерами Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України. Розгорнуто оперативний штаб, вживаються усі заходи щодо локалізації пожежі", - зазначив він.

На його думку, особовий склад військової частини в Балаклії у складних умовах діяв відповідно до інструкцій, чітко і впевнено.

"Створено умовний семикілометровий кордон зони небезпеки можливого розльоту боєприпасів. Вживаються заходи щодо евакуації особового складу військової частини та місцевого населення із зони можливого ураження", - додав він.

Нагадаємо, у Харківській області сьогодні вночі стався вибух з подальшим горінням на великому військовому складі. Частину населення Балаклії, а також жителів навколишніх сіл, які потрапляють у зону можливого ураження, евакуюють.

Як повідомляв Соцпортал, матіос переконує, що вибух у Балаклії стався не через недбалість.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости