Поиск

Науковці змогли відновити м’язові тканини гризунів

Отриману технологію відновлення м’язових тканих у мишей науковці хочуть перевірити на людях.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на cikavosti.com.

Науковці змогли відновити м’язові тканини гризунів

Одним з недоліків старіння є те, що м’язи втрачають здатність зцілятися після травми. Нове дослідження університету Піттсбурга передбачає використання білка довголіття Клото, який здатний омолодити частину опорно-рухового апарату.

За словами вчених, вони були впевнені, що білок Клото діє через дисфункцію мітохондрій. У зв’язку з чим, дослідники дали гризунам мітохондріальний препарат, званий SS-31, який знаходиться у фазі III клінічних випробувань. В результаті експерименту в оброблених розчином мишей виросли нові м’язові тканини. Також спрацювала й ін’єкція розробки на літніх гризунах. На здорових представників тваринного світу засіб не зробив значного впливу.

- Ми вважаємо, що в перспективі білок довголіття можна буде використовувати і на людях, які отримали м’язову травму або пошкодження тканин після хірургічного втручання. Введення Klotho може підвищити регенерацію musculus. Терміни, дозування і спосіб введення в даний час невідомі, варто врахувати і індивідуальний фактор, - зазначили вчені.

Нагадаємо, медики назвали ознаки смерті.

Комментарии