Поиск

Нацрада призначила перевірку каналу ZIK, який нещодавно купив соратник Медведчука

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу ZIK, який нещодавно викупив соратник Віктора Медведчука Тарас Козак

Це рішення підтримали всі шестеро членів Нацради, передає «Укрінформ», пише Громадське

На засіданні повідомлялося, що у телеканалу ZIK (ТРК «МІСТ ТБ») виявили відсутність супутникового мовлення за параметрами, вказаними в його ліцензії. Це є ознакою порушення вимог закону «Про телебачення і радіомовлення».

«Всі телеканали зобов'язані виконувати вимоги законодавства, умови ліцензії. Тому ми зобов'язані провести позапланову перевірку телеканалу ZIK», — сказав член Нацради Сергій Костинський.

Раніше повідомлялось, що Нацрада звернеться до суду для анулювання ліцензії телеканалу NewsOne, який також належить соратнику Медведчука Тарасу Козаку.

Нагадаємо, NewsOne і російський пропагандистський канал «Росія24» планували провести телеміст під назвою «Треба поговорити».

У зв'язку з цим СБУ ініціювала засідання РНБО та запропонувала запровадити санкції проти телеканалів NewsOne та «112 Україна».

Після цього NewsOne заявив про скасування телемосту з Росією через погрози. Також на каналі пояснили, що хотіли телеміст з українцями в Росії та без політиків і пропагандистів.

Президент України Володимир Зеленський назвав анонсований телеміст дешевим піарходом, який має на меті розділити українців на два табори.

А ГПУ відкрила провадження про замах на держзраду через телеміст NewsOne з РФ, причетних викликали на допит. Генпрокурор Юрій Луценко також заявив, що кінцеві власники NewsOne можуть бути пов’язані з російським «Промсвязьбанком».

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии