Поиск

NASA відправить Dragonfly для пошуку життя на Титані

Dragonfly дослідить супутник Сатурна - Титан. Головною метою місії є зясування питання про навність життя на цьому супутнику.

Dragonfly

Безпілотний посадковий модуль Dragonfly обладнаний інструментами, які допоможуть досліджувати супутник Сатурна, написав сайт Кореспондент

NASA відправить космічний апарат Dragonfly для дослідження найбільшого супутника Сатурна - Титана. Про це в четвер, 27 червня.

Директор NASA Джеймс Брайденстайн сказав:

Сьогодні я з гордістю оголошую про те, що наша нова місія за програмою New Frontiers (Нові рубежі) під назвою Dragonfly буде досліджувати найбільший супутник Сатурна - Титан. Dragonfly стане першим безпілотним посадковим модулем, який буде здатний подолати відстань понад 100 миль (160 км) у щільній атмосфері Титана.

Як вказали у космічному відомстві, апарат Dragonfly буде запущений у 2026 році і прибуде на Титан у 2034 році.

Відзначається, що супутник Сатурна найбільше схожий на ранню Землю і його вивчення може допомогти дізнатися, як виникло життя на нашій планеті.

Dragonfly обладнаний інструментами, які дозволять досліджувати органічні речовини на Титані, оцінити придатність для життя і зайнятися пошуком хімічних маркерів, які свідчать про існування там життя у минулому або нині.

Нагадаємо, Титан є найбільшим супутником Сатурна. Він є другим за величиною серед супутників інших планет Сонячної системи і єдиним, який володіє щільною атмосферою.

Розміри Титана перевершують планету Меркурій.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии