Поиск

Нардеп прокоментував скандал із побиттям охороною підлітка

Народний депутат України від ВО "Батьківщина" Валерій Дубіль обурений звірячим побиттям охороною підлітка на відпочинку у ніби-то фешенебельному комплексі "Буковель".

Своїми сумнівами щодо безпеки відпочинку в ньому він поділився на сторінці у Facebook.

- З обуренням і навіть огидою прочитав новину про побиття охороною гірськолижного комплексу "Буковель" сина мого друга. Культурного та вихованого хлопця, фактично дитину - охорона била по-звірячому, руками і ногами, до втрати свідомості. Тепер на Олександра чекає довге лікування, і я молюся, щоб він одужав. Вважаю, що жахливі людиноненависницькі порядки встановлює керівництво курорту. Судячи з усього, вони зневажають всіх українців та просто не люблять Україну. Фактично, на Івано-Франківщину та, зокрема, в Буковель, повертаються лихі 90-ті: навіть за «косий погляд» людину можуть побити, спалити машину і т.д .І зараз я НЕ прошу, щоб цю публікацію вважали моїм зверненням до поліції. Як народний депутат України, я ВИМАГАЮ у силових структур не тільки знайти і покарати винних, але і зупинити свавілля, яке систематично відбувається на Івано-Франківщині! - емоційно підкреслив він.

За словами батька постражалого, Володимира Селянського, юнак сильно постраждав.

- У Саші - поріз за вухом, зламаний ніс, підозра на тріщину щелепи, забій потилиці, ссадини під оком, - відзначив він.

За його словами "Саша побачив бійку, покликав охорону, щоб розняла молодиків, допомагав рознімати сам. Учасників бійки охорона вивела на вулицю".

- Саша лишився у клубі. Згодом Саша вийшов до рецепшена, бо його знайомих з Києва не впускали всередину. Він запитав у охорони, чи можуть ті зайти. Охорона відреагувала миттєво – один із «секьюріті» вдарив Сашу кулаком в лице, він втратив орієнтир, потім взяли за голову і вдарили коліном прямо в ніс. Після цього мій син упав на якусь полицю і втратив свідомість, потім Сашу били ногами! - розповів він.

Чоловік додав, що спроби уточнити параметри конфлікту з власником "Буковелю" виявилися марними.

- Зв’язався з Олександром Шевченком. У телефонній розмові він сказав, що син розпочав бійку, він обнюхався (!!!), почав жорстоко бити охорону. Ті хто знає Сашу - ви в це можете повірити?Поїхав до Олександра Шевченка говорити не як депутат з депутатом, а як батько з батьком. Просив охорону, щоб показали відео бійки. В охорони залишилась тільки «нарізка» відео, де Саша просто ходить. Там, де його б’ють - не показали! Олександр Шевченко пояснив, що син просто впав і вдарився! Як це можна було зробити у свідомості? Олександр Шевченко запропонував: виставляє охорону, а Саша впізнає тих, хто бив. Та після бійки, вночі, коли ми приїхали з дружиною та одним свідком, охорона була вже інша, її замінили – кого впізнавати?Дізнався, що це не перший випадок тут, - додав він.

Комментарии