Поиск

Наймолодшому сертифікованому тренеру з веганства 9 років

9-річний веган-активіст Еван Лефевр став наймолодшим сертифікованим тренером з веганського способу життя в світі, закінчивши нью-йоркську академію Main Street Vegan Academy

Академія, сертифікованих з початку 2012 року понад 450 тренерів, ставить собі за мету «сприяти та підтримувати позитивному веганскому способу життя і здорового харчування, що відповідає потребам і перевагам людини». Для того щоб пройти сертифікацію активісти проходять шестиденний інтенсивний тренінг, який охоплює такі теми, як веганське право, харчування і мода.

«Мені дуже приємно, що у мене є сертифікат. Я багато чому навчився у академії та думаю, що зможу допомогти набагато більшій кількості тварин завдяки цьому», - сказав Еван.

Еван, який прагне «зробити навколишній світ кращим і щасливішим для всіх тварин», також є активним членом кількох зоозахисних організацій. Крім того Еван створив шестихвилинний відеоролик про зміну клімату, який був представлений на міжнародному кінофестивалі в Оттаві. У 2016 році Еван був удостоєний звання «Найкрасивіша дитина-веган 2016 року», заснованого організацією PETA.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии