Поиск

Найближчим часом у Києві з'явиться новий сквер

6 квітня депутат Київської міської ради Денис Москаль від ВО Батьківщина подав до Секретаріату Київської міської ради та зареєстрував в Управлінні організаційного та документального забезпечення діяльності Київської міської ради проект рішення Київради «Про надання статусу скверу земельній ділянці, що розташована на вул. Львівській, 3 у Святошинському районі м. Києва».

Про перебіг ситуації розповіли у приймальні депутата.

Згідно з розповсюдженою нею інформацією проект рішення одноголосно підтримано постійною комісією Київської міської ради з питань екологічної політики.

Крім того, постійною комісією Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку розглянуто проект рішення.

- Щоправда, не прийнято жодного рішення, оскільки деякі депутати не бажають дослухатися ані допозиції громади, ані до здорового глузду, - відзначили у приймальні.

Разом з тим, відповідно до Регламенту Київської міської ради проект рішення має бути розглянутий непрофільною комісією впродовж 20 днів.

- Оскільки у передбачені строки бюджетна комісія не прийняла рішення, проект рішення Київради «Про надання статусу скверу земельній ділянці, що розташована на вул. Львівській, 3 у Святошинському районі м. Києва» вважається погодженим за мовчазною згодою, - переконані у приймальні.

Також, за її інформацією, у передбачені Регламентом строки проект рішення не був розглянутий постійною комісією Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування, тому також вважається підтриманим за мовчазною згодою.

Таким чином, проект рішення Київради «Про надання статусу скверу земельній ділянці, що розташована на вул. Львівській, 3 у Святошинському районі м. Києва» вважається підтриманим постійною комісією Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку і постійною комісією Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування відповідно до частини п’ятої статті 30 Регламенту Київської міської ради.

- Наразі процедуру розгляду проекту рішення «Про надання статусу скверу земельній ділянці, що розташована на вул. Львівській, 3 у Святошинському районі м. Києва» постійними комісіями Київради завершено та передано його для опрацювання до Управління правового забезпечення, - додали у приймальні.

Комментарии