Поиск

"Нафтогаз" закупить у Європі понад 1 млрд кубів газу

НАК "Нафтогаз України" виділено перші п'ятнадцять акредитивів у рамках кредитного договору з Citi і Deutsche Bank, гарантованого Світовим банком для закупівлі в березні в Європі понад 1 млрд кубів газу.

"Акредитиви на загальну суму понад 220 млн євро будуть використані протягом березня цього року для закупівлі природного газу в європейських постачальників, обраних за тендерними процедурами Світового банку. Закупівлі газу передбачаються в обсязі 1,1 млрд куб. м. Кошти за акредитивами постачальники будуть отримувати від кредиторів за фактом поставки газу в Україну протягом квітня", - зазначається в повідомленні.
"Нафтогаз" повинен здійснити погашення кредиту за дванадцять місяців з моментуйого надання. Загальний обсяг кредитної лінії, гарантованої Світовим банком, становить суму, еквівалентну 500 млн долТакож відомо, що інші кошти кредитної лінії буде використано для закупівлі газу, виходячи з поточної ринкової кон'юнктури.Як повідомляв Соцпортал, із країни роблять один гаманець — «Нафтогаз.

Комментарии