Поиск

Начальник Яворівського полігону виявився російським шпигуном?

Він передавав інформацію про діяльність центру.

Служба безпеки України підозрює начальника Яворівського полігону в роботі на Головне розвідувальне управління Генштабу Росії.

Про це свідчить ухвала Шевченківського райсуду Києва від 21 червня, повідомляє Лівий берег.

За клопотанням слідчого було накладено арешт на ноутбук, мобільний телефон, три DVD-диски, флешку і клапоть паперу з написом "quarto xmail.net", на зворотному боці надрукована фраза "наказом командира військової частини А4150 від 30.12.2015 року №755 ". Ці речі належать підозрюваному.

Згідно з документом, підозрюваний упродовж 2015-2016 років на посаді начальника загальновійськового полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ), військова частина А4150, виконуючи завдання співробітників ГРУ РФ, здійснював збір і передачу відомостей військового характеру про діяльність центру.

"Під час дачі пояснень співробітникам СБ України про його конфіденційну співпрацю з ГРУ ГШ ЗС РФ він добровільно передав співробітникам СБУ клапоть паперу з написом, ноутбук, диски і паролі до програми, а також флеш-накопичувач, з допомогою яких він здійснював зв'язок з представниками ГРУ ГШ ЗС РФ", - йдеться в рішенні суду.

Справу розслідують за ч.1 ст. 111 Кримінального кодексу (державна зрада)

Як відомо, начальником Яворівського полігону з 2011 року донині є полковник Ігор Слісарчук.

Комментарии