Поиск

На зв'язку діаспора. Створено мобільний додаток для комунікації з українцями, що живуть за кордоном

Метою онлайн-майданчика є налагодження процесу комунікації з мігрантами, які є небайдужими до України, просувають імідж нашої країни в світі

Громадська організація Global Ukraine запустила мобільний додаток для комунікації з лідерами української діаспори у різних країнах.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Наш восьмий форум присвячений запуску нашого додатку Global Ukraine в Apple Store і в Google Play. Ми розробили таку комунікаційну платформу, яка дозволить легко контактувати з прогресивними й дієвими лідерами української діаспори по всьому світі”, – розповіла співзасновниця Віолета Москалу.

На платформі буде розміщена інформація про українські громади в різних країнах світу, їхніх лідерів та проєкти, якими вони займаються.

Global Ukraine — це громадська організація створена у 2015 році. Вона об’єднує українців у більш як 80-ти країнах.

Організація реалізує декілька проєктів: Global Ukraine News – українське інформаційне агенство, яке фокусується на новинах з життя українців, діаспори та громадських ініціатив, а також Global Ukraine Business Hub – проєкт, який має на меті допомогти українським креативним виробникам вийти на міжнародні ринки.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии