Поиск

Стан двох хлопчиків та однієї дівчинки лікарі оцінюють, як важкий. Що саме спричинило отруєння дітей мають встановити експерти.

Про це Соцпортал повідомили у ДСНС Закарпатської області.

На Закарпатті отруїлися троє дітей

До оперативно-рятувальної службу Мукачівського району надійшло повідомленнявід чергового лікаря Мукачівської центральної районної лікарні про госпіталізацію двох мешканців вул. Індустріальної, що в м. Мукачево. У 27-річноїматері та її 5-річного сина лікарі діагностували отруєння. На даний час жінка перебуває в терапевтичному відділенні Мукачівської ЦРЛ. Її стан задовільний, а ось за життя дитини борються лікарі реанімаційного відділення Закарпатської обласної дитячої лікарні. На даний час стан хлопчика лікарі вважають важким.

Ще одне повідомлення про отруєння людей в рятувальну службунадійшло з Ужгородської міської дитячої лікарні. Через погіршення самопочуття до лікувального закладу було доставлено34-річну жительку м. Ужгород, її 7-річного сина й 4-річну доньку. Після проведеного обстеження жінка від госпіталізації відмовилася. Діти знаходяться в реанімаційному відділенні Ужгородськоїміської дитячої клінічної лікарні під наглядом лікарів. Їх станмедики кваліфікують як середньої важкості.

Обставини отруєння людей та природу їх походження з’ясовують правоохоронні органи.

Нагадаємо, чоловік вбив тестя і сховав тіло в диван.

Комментарии