Поиск

Планується, що будівництво нового сучасного навчального закладу буде завершено у 2021 році, і він зможе прийняти майже 2 тисячі учнів.

Про це Київські новини. Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА

У 2018–2021 роках у житловому масиві Вигурівщина-Троєщина у Деснянському районі столиці побудують загальноосвітню школу на 36 класів (1080 учнівських місць).

Відповідне рішення було прийняте у зв’язку із чисельними зверненнями місцевих мешканців, які проживають або планують проживати у 20-му мікрорайоні цього житлового масиву, щодо відсутності закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності. Наразі там функціонують школи, які працюють із перевищенням допустимого рівня чисельності учнів, тобто понад проектну потужність. Утім нині у мікрорайоні проживає близько 2500 дітей. І за прогнозами у найближчі роки чисельність дітей у мікрорайоні збільшиться на 1000 осіб.

Школа буде відповідати найновішим стандартам і зніме гостроту проблеми з дефіцитом місць для учнів, які мешкають на Троєщині, – зазначив заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп.

Замовником робіт визначено Деснянську районну в місті Києві державну адміністрацію. Уже у 2019 році вона має розробити, провести експертизу та затвердити проектну документацію.

На Троєщині побудують нову школу

Нагадаємо, у Києві продовжують ремонтувати Південний міст.

Комментарии