Поиск

На свята Укрзалізниця запустить нові вагони

Щоправда, таких вагонів нині нараховується всього лише вісім. На новорічно-різдвяні свята вони будуть включені до складу додаткових поїздів. А потім курсуватимуть на стандартних маршрутах.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на Магістраль.

На свята Укрзалізниця запустить нові вагони

Вісім пасажирських штабних купейних вагонів, щойно отриманих Укрзалізницею від Крюківського вагонобудівного заводу, будуть сформовані в один склад і курсуватимуть за маршрутами додаткових поїздів, яких цього року призначено майже 30. Про це повідомив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.

- Для зручності пасажирів передбачені розетки на рівні верхніх полиць, збільшено кількість розеток у проходах. Окрім того, в кожному купе відчиняються кватирки; вода для чаю нагріватиметься не під час руху поїзда, а буде гарячою вже при посадці. Встановлені більш потужні електричні перетворювачі для безперебійної роботи мікрохвильової печі. Вагони обладнані кліматичною системою, двома вакуумними туалетами закритого типу, - зазначив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.

Після піку Новорічно-Різдвяних перевезень новозбудовані штабні вагони будуть включені до складу таких поїздів: №№ 138/137 Хмельницький—Лисичанськ (ВЧ Хмельницкий), 121/133 Миколаїв—Київ—Рівне (ЛВЧД Миколаїв), 71/72 Запоріжжя—Київ (ЛВЧД Запоріжжя), 97/98 Ковель—Київ (ЛВЧД Ковель).

Нагадаємо, Укрзалізниця на свята запускає 23 додаткових потяги.

Комментарии