Поиск

На Сумщині померла жінка через лікарську помилку

На Сумщині через лікарську халатність померла 45-річна пацієнтка. Жінка двічі зверталася до медзакладу за допомогою, втім, через неправильне лікування померла від сепсису та інтоксикації.

11 червня медику, якого звинувачують у неналежному виконанні обов’язків, повідомили про підозру. Про це інформує речник Генпрокуратури Андрій Лисенко.

-Роменською місцевою прокуратурою Сумської області у понеділок, 11 червня 2018 року, повідомлено про підозру лікарю, яка виконує обов’язки завідувача гінекологічного відділення Роменської центральної районної лікарні. Медику інкриміновано неналежне виконання своїх професійних обов'язків, що спричинило смерть 45-річної пацієнтки,– йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 2 січня 2018 року жителька Ромен зі скаргами на біль звернулась до місцевого медичного закладу. Наступного дня завідувач гінекологічного відділеня провела пацієнтці хірургічну маніпуляцію. Вже 5 січня жінку виписали.

У зв’язку з погіршенням стану здоров’я вона знову звернулась за допомогою до лікарів ще раз. Лише наступного дня її госпіталізували та прооперували. Стан пацієнтки погіршувався з кожним днем, після чого їй провели чергове оперативне втручання. Так і не прийшовши до свідомості після операції, жінка померла 3 лют

Як повідомляв Соцпортал, у Росії померла актриса з фільму "Любов і голуби".

Комментарии