На столичних Осокорках збираються відновити скандальну забудову

  1. Главная
  2. Архив
  3. Киев
  4. На столичних Осокорках збираються відновити скандальну забудову
13:12, 15.03.17
vgorode.ua

У понеділок, 13 березня, Господарський суд Києва скасував рішення Київради про розірвання договору оренди з приватною фірмою на ділянку землі біля станції метро "Осокорки".

Про це повідомляє громадський активіст Володимир Тищенко на своїй сторінці в Facebook.

Два роки тому на цій території був розбитий сквер, однак тепер його доля залишається під питанням.

В 2015 році, через масові протести громадськості та з ініціативи столичного мера Київрада розірвав угоду з ТОВ "Скай-Буд ЛТД", яке збиралося будувати на ділянці біля станції метро "Осокорки" торговий комплекс "Ле Бульвар". А в травні 2015 на місці скандальної забудови був облаштований сквер.

Забудовник подав до суду на Київраду з вимогою скасувати рішення про розірвання договору оренди та 18 квітня 2016 роки виграв його. Громадськість дізналася про даноий судовий процес тільки після того, як забудовник заборонив комунальним службам проводити будь-які роботи на території скверу.

Після того як в судовий процес знову втрутилася громадськість, справа дійшла до Вищого господарського суду України, який відправив його на новий розгляд. У понеділок же суддя Господарського суду Києва Спрічак О. М., після трьох місяців розглядів, своїм рішенням знову повернув спірну ділянку ТОВ "Скай-Буд ЛТД".

Незважаючи на незадовільний рішення суду, громадські активісти домагатимуться справедливості в апеляційних інстанціях.

Як повідомляв Соцпортал, киевляне сообщают: Водители автобусов в столице не выдают талоны, потому что "мусорят".

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости