Поиск

На сайті Укрзалізниці обвалився сервіс купівлі квитків онлайн

Аби відновити роботу сервісу, були накладені обмеження на кількість сесій. В Укрзалізниці запевняють, що по мірі стабілізації ситуації, обмеження будуть зняті.

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

На сайті Укрзалізниці обвалився сервіс купівлі квитків онлайн

У зв’язку із збільшенням у 6 разів навантаження на онлайн-систему продажу квитків booking.uz.gov.ua, фахівцями Укрзалізниці вживаються заходи для забезпечення коректної роботи сервісу. Зокрема, для забезпечення проведення клієнтських платежів. Укрзалізниця просить клієнтів з розумінням ставитися до ситуації, що склалася.

Наразі для стабілізації роботи системи накладено обмеження у 140 сесій за секунду, необхідне, зокрема, для гарантування здійснення операцій клієнтських платежів. Найближчим часом, у міру стабілізації ситуації, обмеження будуть зняті.

Укрзалізниця, як і повідомлялося, почала відкриватипродаж квитків на поїзди, що відправляються після 20 грудня. На даний момент відкрито продаж квитків на 70%цілорічних поїздів. На решту поїздів продаж буде відкрито найближчим часом.

Після реалізації усіх квитків на цілорічні поїзди, Укрзалізниця розпочне призначення додаткових поїздів на період новорічних та різдвяних свят.

Нагадаємо, Укрзалізниця відмінила декілька рейсів експресу до "Борисполя".

Комментарии