Пошук

На одному з полів в Білорусі з'явився гігантський павук. Його зробили з соломи до свята збору врожаю: фото

Перемогло господарство, працівники якого зробили бджолу і корів

У Кльоцкому районі Білорусії на одному з полів встановили величезного павука, виготовленого з соломи. Користувачі соцмереж, пише TUT.BY, порівнюють солом'яну фігуру з павуками з «Гаррі Поттера», відзначаючи, що особливо вражаюче вона виглядає вночі в світлі фар.

Павука, як з'ясувало видання, виготовили мешканці агромістечка Кухчиці до районного свята збору врожаю «Дожинки», в рамках якого проходить щорічний конкурс солом'яних скульптур.

«Солом'яні дідуся, бабусі, трактора зазвичай є у всіх. Хотілося чогось новенького », - розповіла TUT.BY Наталія Тімовец, фахівець з ідеологічної роботи господарства« Кухчиці». - Ми подивилися в інтернеті і запропонували зробити корабель і павука».

Районний конкурс жителі Кухчиці програли. Перемогло господарство, в якому з сіна і соломи зробили бджолу і корів (фото їх скульптур, на жаль, знайти у відкритому доступі не вдалося).

Конкурс фігур з соломи проводиться в різних районах Білорусії щорічно.

Восени, коли скульптури псуються від дощу, їх віддають на корм худобі. Але частина арт-об'єктів до цього не доживають: їх руйнують місцеві жителі і проїжджаючі автомобілісти в спробах сфотографуватися.

Всі новини шоу бізнесу читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии