Поиск

На митниці в Лос-Анджелесі затримали партію підробок люксових речей на $ 3,5 млн

Служба митного і прикордонного контролю США в аеропорту Лос-Анджелеса затримала вантаж з 5300 контрафактними одиницями товару. Серед них - підробки речей Gucci, Louis Vuitton, Hermès, Fendi і не тільки

Служба митного і прикордонного контролю США в аеропорту Лос-Анджелеса затримала вантаж з 5300 контрафактними одиницями товару. Серед них - підробки речей Gucci, Louis Vuitton, Hermès, Fendi і не тільки. Якщо ці речі продавати під виглядом справжніх, то їх сумарна вартість складе приблизно $ 3 475 000.

Про це пише Los Angeles Times.

Митна служба розповіла, що всього в постачанні було тисячі двісті сорок два контрафактних ременя Gucci, 678 пар кросівок, що імітують Nike, 531 фейковий сумка Louis Vuitton і 230 - Hermès, 502 поясні сумки «під Gucci», 500 підроблених адаптерів Samsung, а також підроблені годинники Casio, ремені Ferragamo і Versace і шорти Fendi.

Вантаж надійшов з Гонконгу.Співробітники митниці разом зі звітом про вилучення підробок попередили, що ті можуть становити загрозу для покупців, оскільки зроблені з неякісних матеріалів, які нерідко містять шкідливі хімічні речовини.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии