Поиск

На місці знесених МАФів іля метро "Політехнічний інститут" облаштують сквер

Близько 15 МАФів, які були змонтовані у суцільні ряди біля станції метро "Політехнічний інститут" у Києві, демонтували, бо вони перекривали підхід до ліцею №142. На їхньому місці облаштують сквер.

Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Андрій Фіщук.

"Цього разу, на щастя, так званих тітушок, які перешкоджали б роботі комунальників, не було. І, завдяки злагодженій роботі працівників благоустрою та співробітників національної поліції, демонтаж відбувся у штатному режимі", – зазначив Фіщук.

Він наголосив, що власникам кіосків повідомили про демонтаж у встановлені законом терміни.

"Власники МАФів намагаються уникнути демонтажу завдяки нескінченній судовій тяганині, а взимку цього року біля метро "Політехнічний інститут" вони поставили ще кілька нових незаконних кіосків. Ми негайно винесли приписи про їх демонтаж, і горе-підприємці одразу ж обклали споруди цеглою. Однак таке "укріплення" не завадило працівникам міського благоустрою сьогодні прибрати незаконні кіоски поблизу станції метро", – повідомив директор Департаменту.
"На місці демонтованих кіосків комунальники проведуть благоустрій та озеленять територію", – розповів Фіщук.

Водночас радник міського голови з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець на своїй сторінці у Facebook зазначив, що знесення цих МАФів планувалося давно.

"На КПІ демонтували незаконні МАФи, саме ті, які не вдавалося демонтувати вже довгий час в зв'язку з опором мафовиків, які користувалися кришуванням в багатьох відомствах. Мафовиків попереджали 7 раз (саме стільки видано наказів) про те, що демонтаж буде здійснено, востаннє – менше місяця тому", – підкреслив він.

Білоцерковець запевняє, що ці МАФи жодного разу не сплатили нічого до міського бюджету.

"Ці МАФи закривали вхід до навчального закладу, на місці демонтованих буде організований сквер. Сміття до кінця сьогоднішнього дня комунальні служби вивезуть", – наголосив він.

У КМДА також додають, що працівники міського благоустрою і надалі продовжать демонтаж нелегальних споруд у столиці, допоки місто не буде повністю очищене від незаконно встановлених МАФів.

Зазначається, що загалом цього року у Києві прибрали більше тисячі незаконних МАФів, ще 1200 планують демонтувати до кінця року.

Як повідомляв Соцпортал,у Києві біля метро "Політехнічний інститут" уночі знесли МАФи.

Комментарии