Поиск

Група дітей із Запоріжжя разом з вихователями приїхали відпочивати на один із курортів у Карпатах. Вже наступного дня деякі діти відчули себе зле. Чотирьох маленьких відпочивальників госпіталізували із харчовим отруєнням.

На курорті у Карпатах отруїлися діти

Про це повідомляє Держпродспоживслужба Івано-Франківської області, передає Соцпортал.

17 дітей та 2 вихователів із Запоріжжя приїхали 26 травня цього року, а вже ввечері 27 травня трьом дітям стало погано. Наступного дня, 28 травня до інфекційного відділення Яремчанської міської лікарні було госпіталізовано 4 дітей.

В усіх хворих встановлено попередній діагноз "гострий гастроентероколіт". Стан хворих розцінювався як задовільний, середнього ступеня важкості, скарги були на загальну слабкість, t 37,5-38 С°, пронос 1-2 рази на добу, нудоту, блювоту, болі в животі.

Встановлено, що відпочинок дітей проводився згідно з цивільно-правовою угодою між власником садиби та керівником дитячої на послуги проживання та харчування дітей.

Не зважаючи на численні інформування Головного управління Держпродспоживслужби в області, даний заклад не був включений до переліку дитячих відпочинково-оздоровчих закладів Івано-Франківської області.

Керівники дитячої відпочинкової групи та власники садиби не попередили органи місцевого самоврядування за 10 днів про заїзд дітей.

Власник садиби не зареєстрований як оператор ринку харчових продуктів. Обстеження закладу перед заїздом дітей не проводилось.

В ході епідобстеження відібрано проби води, змиви на вміст патогенної мікрофлори.

За результатами перевірки будуть вжиті заходи відповідно до чинного законодавства, готуються матеріали для передачі в правоохоронні органи.

Про надзвичайні події та ДТП читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии