Поиск

​На Київщині за розбещення школярки пенсіонера засудили до двох років позбавлення волі

Скасування умовного покарання домоглася прокуратура для 77-річного чоловіка, якого визнали винним у розбещенні 13-річної дівчинки на Київщині.

На Київщині за розбещення школярки пенсіонера засудили до двох років позбавлення волі

Як повідомили у пресслужбі прокуратури області, ще у червні 2018 року у Миронівському районі 77-річний чоловік запросив до себе додому 13-річну дівчинку, щоб вона допомогла пенсіонеру по господарству. Коли дитина закінчила свою роботу, чоловік завів її до ванної кімнати, де вчинив відносно малолітньої розпусні дії. Правоохоронці з’ясували, що таким чином зловмисник завдав шкоди у моральному та фізичному становленню дівчинки та спричинив психічні страждання.

Суд першої інстанції визнав розбещувача винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 156 КК України, призначивши йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, з іспитовим строком 3 роки.

Прокурор подав апеляційну скаргу з мотивів призначення надто м’якого покарання. Київським апеляційним судом задоволено скаргу прокурора, вирок суду першої інстанції скасовано та ухвалено новий. Тепер зловмисника засуджено до реального покарання у виді 2 років позбавлення волі у виправній установі, - повідомили у пресслужбі прокуратури Київщини.

Про кримінальні новини з усього світу читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии